Головна>Новини
КрНУ
Новини

Презентація компанії FERREXPO
30.11.17
28 листопада 2017 року в нашому університеті на базі Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління відбулась презентація компанії FERREXPO. В якості гостей було запрошено фахівців з розвитку персоналу ПрАТ «Полтавський ГЗК».

На зустрічі були присутні викладачі університету, співробітники навчального відділу, студенти 3-6 курсів спеціальностей «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології», «Цивільна безпека».

Спочатку було представлено фільм про компанію FERREXPO, ознайомлено з основними видами діяльності та принципами роботи підприємства. Під час презентації «FERREXPO – мій професійний старт» студенти дізнались про переваги проходження практичної підготовки на ПрАТ «Полтавський ГЗК» та подальше працевлаштування.

Студенти отримали відповіді на запитання про особливості діяльності компанії, умови оплати праці на підприємстві, соціальний захист співробітників ПрАТ «Полтавський ГЗК», можливості працевлаштування.


Під час проведення презентації компанії на першому поверсі другого корпусу університету працювала фотовиставка «Грані FERREXPO». Також всі бажаючі мали нагоду заповнити анкету на працевлаштування.


Після презентації студентів-магістрів було запрошено на тренінг «Ефективне проведення нарад», де майбутні інженери-керівники ознайомились з різними форматами проведення зборів та прийомами підвищення їх ефективності. Певні питання викликали жваву дискусію серед учасників.

Всі присутні на заході отримали масу позитивних вражень та корисної інформації від спілкування з представниками ПрАТ «Полтавський ГЗК».
КрНУ