Головна>Новини
КрНУ
Новини

Акція студентів «СНІД. Тобі потрібно це знати»
05.12.17
Щороку першого грудня Україна відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Тисячі українців, які інфіковані вірусом імунодефіциту людини, кожен день змушені боротися не тільки з хворобою, а й з ворожістю суспільства. Саме тому так важливо не стояти осторонь цієї проблеми. Не залишилися байдужими і студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

В університеті студентським профкомом спільно зі спеціалістами Кременчуцького міського центру соціальних служб, представництвом благодійної організації «Світло надії» було проведено акцію «СНІД. Тобі потрібно це знати» з питань запобігання розповсюдження ВІЛ/СНІДу та популяризації здорового способу життя. Була організована вікторина для перевірки обізнаності студентства щодо шляхів передачі ВІЛ та запобігання ВІЛ-інфекції, наслідки ризикованої поведінки людини, толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД і т.ін.

Студенти могли пройти безкоштовне експрес-тестування на виявлення ВІЛ-інфекції, отримати консультацію фахівців щодо шляхів передачі ВІЛ-інфекції, інформаційну літературу та засоби індивідуального захисту як нагадування молоді, що їх застосування значно знижує можливість інфікування не тільки ВІЛ, але й збудниками венеричних захворювань і вірусних гепатитів.

На завершення акції активістами студентського профкому був організований флешмоб, під час якого вони символічно розгорнули традиційну червону стрічку на знак розуміння та солідарності. Було багато глядачів. Адже люди не байдужі до цієї проблеми.

Цією акцією організатори іще раз звернули увагу молоді на те, що з цією хворобою можна і треба боротися.
КрНУ