Головна>Новини
КрНУ
Новини

Спільне засідання Ради Північно-Східного наукового центру НАН України і МОН України, Ради ректорів Харківського вузівського центру і Харківського вузівського консорціуму
07.12.17
05 грудня 2017 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» відбулось спільне засідання Ради Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України, Ради ректорів Харківського вузівського центру і Харківського вузівського консорціуму за темою «Про підвищення ролі наукових та освітніх установ регіону у просвітницькій діяльності та пропаганді наукових знань».

На засіданні була представлена доповідь члена Ради Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України, заступника голови Харківської облдержадміністрації – керівника апарату Бабічева А.В. «Про стан реалізації освітнього проекту «Наукові обрії Харківщини».

Радою Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України, Радою ректорів Харківського вузівського центру та Харківського вузівського консорціуму було запропоновано:
– вважати своєю найважливішою місією роботу з просвітницької діяльності та пропаганди наукових знань;
– рекомендувати керівникам наукових установ і вузів включити до своїх планів на 2018-2019 рр. виконання заходів з реалізації освітнього проекту «Наукові обрії Харківщини»;
– рекомендувати Полтавській та Сумській філіям Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України разом з відповідними облдержадміністраціями розглянути можливість створення подібних освітніх проектів;
– спільно з Харківської облдержадміністрацією створити організаційний комітет та розробити план заходів з відзначення у 2018 році 100-літнього ювілею НАН України.

В результаті зустрічі було підписано договір про співробітництво між Північно-Східним науковим центром НАН і МОН України, Радою ректорів Харківського вузівського центру, Харківським університетським консорціумом та Комунальним закладом «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради».
КрНУ