Головна>Новини
КрНУ

Новини

Система онлайн-навчання «Математика.укр» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського потрапила у підручник з інформатики
09.02.18
В освітній процес у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського впроваджуються сучасні інтернет-технології. Система онлайн-навчання «Математика.укр» розроблена кафедрою інформатики і вищої математики Кременчуцького національного університету (доц., к.т.н. Г.В. Славко) користується популярністю не тільки у студентів кафедри а й у викладачів математики та інформатики і учнів українських шкіл та студентів інших університетів. Наразі, системою користується понад 1500 школярів та студентів. Географія учасників – уся Україна: Полтава, Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Світловодськ, Олександрія, Горішні Плавні та інші міста і села.

Так у онлайн олімпіаді з програмування, яка проводиться з використанням системи, уже прийняли участь понад 400 учасників. Серед учасників, наприклад, студенти кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень Донбаської державної машинобудівної академії (м.Краматорск): Софія Баган (СМ-15-1), Андрій Фількін (СМ-16т), Дар’я Рябікіна і Микита Кадацький (СМ-16-1) (керівник групи Олександр Мельніков). Викладачі шкіл використовують систему «Математика.укр» для проведення уроків та для підготовки учнів до олімпіад з математики і програмування.

На онлайн систему «Математика.укр» звернули увагу фахівці з викладання інформатики і сайт тепер згадується у підручнику "Інформатика 9 клас" − автори Й.Я. Ривкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чарнікова, В.В. Шакотько, видавництва Генеза, 2017 рік.


Так, на 38 сторінці цього підручника ви знайдете наступну цитату: Із 4 квітня 2014 року розпочалася реєстрація доменних імен у кириличному домені .укр. Наприклад, доменне ім’я «президент.укр» можна використати для звертання до сайту президента України, «математика.укр» є доменним іменем сайту дистанційного навчання Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Нижче наведемо фрагмент із вказаного підручника де згадується "математика.укр".

Прийняти участь у олімпіадах з математики та програмування можна за посиланням:

http://математика.укр/

Долучайтесь. Учасники олімпіад отримують електронні сертифікати.


Для довідки. Кафедра інформатики і вищої математики Кременчуцького національного університету здійснює підготовку програмістів за двома спеціальностями: 113 − Прикладна математика, 014.09 − Середня освіта (інформатика).

КрНУ