Головна>Новини
КрНУ

Новини

Академічна мобільність викладачів в рамках Еразмус+
27.02.18
17-24 лютого 2018 року в рамках програми Еразмус+ викладачі кафедри обліку і фінансів доц. Загірняк Денис Михайлович, доц. Ховрак Інна Вікторівна спільно з доц. кафедри інформатики та вищої математики Почтовюк Світланою Іванівною та ст. викл. кафедри філології та видавничої справи Перевознюк Вікторією Вадимівною відвідали AbertayUniversity (Данді, Шотландія, Великобританія).

Академічна мобільність була спрямована на обмін досвідом у сфері застосування інноваційних методів викладання, формування фахових компетенцій та оцінки якості навчання. Протягом візиту викладачі КрНУ імені Михайла Oстроградського та їх колеги з AbertayUniversity провели зустрічі задля окреслення перспектив двосторонньої співпраці університетів. Також під час візиту представники нашого університету ознайомилися з особливостями навчальних програм підготовки бакалаврів та магістрів DundeeBusinessSchool.

Тісна співпраця налагоджена з кафедрами бізнесу та менеджменту, бухгалтерського обліку, фінансів та економіки. Програма стажування була насичена змістовними дискусіями, індивідуальними консультаціями, лекціями та практичними заняттями. Це дозволило ознайомитись з методологією проведення наукових досліджень та викладання професійних дисциплін, організацією та координацією міжнародної академічної мобільності, британським досвідом вдосконалення навчального процесу.

Учасники стажування значну увагу приділили обговоренню основних напрямів наукових досліджень. За період перебування в AbertayUniversity в Данді викладачі нашого університету мали змогу ознайомитися зі структурою університету та організацією навчального процесу, відвідати університетське містечко та бібліотеку.

Отримані знання дозволять учасникам програми інтегрувати нові методики та сприяти кращому викладанню відповідно до європейських стандартів якості вищої освіти. Учасники програми отримали сертифікати про стажування. Важливим результатом візиту було узгодження напрямів поглиблення співробітництва між університетами.
КрНУ