Головна>Новини
КрНУ

Новини

Міжнародна співпраця у сфері фінансів
07.03.18
Завдяки візиту спеціаліста у сфері фінансів з Абертейського університету д-ра Бібека Бхатти студенти та викладачі нашого університету мали змогу ознайомитись з британським досвідом викладання фінансових дисциплін.

Д-р Бібек Бхатта, як співробітник кафедри обліку, фінансів і економіки Бізнес школи Абертейського університету, провів лекції з тематики фінансового менеджменту та інвестування. Лекції були відкритими, тому серед слухачів були як сьогоднішні студенти, так і випускники університету. Особливе зацікавлення у студентів викликали британські бізнес-кейси. Під час лекцій студенти з захопленням розв’язували задачі з визначення поточної та майбутньої вартості грошей, а також задавали питання.

Також програма академічної мобільності Еразмус+ д-ра Бібека Бхатти передбачала зустрічі з викладачами факультету економіки і управління. Д-р Бібек Бхатта є науковцем та практиком у сфері фінансів:
- PhD (фінанси)–Бізнес школа Університету Стратклайд, Великобританія;
- MBA (банківська справа та фінанси) – Університет Уельсу, Великобританія.

Тому під час семінару кафедр «Облік і фінанси» та «Маркетинг» жваві обговорення викликали інноваційні техніки викладання навчальних дисциплін, принципи забезпечення академічної доброчесності, етики та соціальної відповідальності, особливості проведення наукових досліджень з інвестування, корпоративних фінансів та фінансових ринків.

Доценти кафедри обліку і фінансів Денис Загірняк та Інна Ховрак ознайомили д-ра Бібека Бхатту з основними напрями міжнародної співпраці та академічної мобільності викладачів та студентів кафедри. Також під час семінару обговорили можливості спільної участі ворганізації міжнародних науково-практичних конференцій, проведення досліджень, написання наукових статей та міжнародних проектів.

Викладачі та студенти кафедр «Облік і фінанси» та «Туризм» також сформували культурну програму та провели екскурсії для гостя з партнерського університету.


КрНУ