Головна>Новини
КрНУ


Новини

Академічна мобільність в рамках програми Еразмус+
23.04.18
У період з 10 по 16 квітня 2018 р. декан ФЕУ, проф. Почтовюк А.Б., заступник декана ФЕУ Пряхіна К.А. та доцент Латишев К.О. брали участь в академічній мобільності в рамках програми Еразмус+, яка проходила на базі Вищої школи європейських і регіональних досліджень (м. Чеське Будейовіце, Чехія. Програма академічної мобільності була досить насиченою і включала ділові зустрічі, участь у конференції та проведення лекцій англійською мовою в обсязі 8 годин.

У перший день за сприяння Почесного доктора університету проф. Любомира Пана, відбулася зустріч з керівництвом Факультету менеджменту Університету Праги у місті Їндржихув-Градец. Із заступником декана Мартіном Люстіки обговорено можливість співпраці між факультетами у сфері наукових досліджень та програми Еразмус +.

Також на факультет завітав мер міста Станіслав Мравка для того, щоб налагодити зв’язки між Кременчуком та Їндржихув-Градец.

Цього ж дня відбулася зустріч з ректором Інституту технологій та бізнесу Чеське Будейовіце Мареком Вочозка. Разом з деканом Факультету корпоративної стратегії Жденек Каха обговорена можливість написання спільних статей.
Окрім того, обговорено укладення Еразмус договору з начальником міжнародних зв’язків Яном Грегором.

Проф. Почтовюк А.Б. провів лекції на тему «Управління персоналом», доц. Латишев К.О. - на тему «Стратегічний маркетинг» та Пряхіна К.А. – «Вірусний маркетинг».

Також, 12 квітня 2018 р. викладачі виступили на конференції "Sustainable Development IX – Europe of Freedom, Security and Law" з доповідями:

- "Green Tariff" as the Economic Mechanism of Stimulation of Green Energy (prof. Andrey Pochtovyuk, Dr. Katerina Pryakhina)
- The Issues of Increasing the Competitiveness of Meat Processing Enterprises of Ukraine (Assoc. prof. Kostiantyn Latyshev, Ph.D).


За результатами викладачі отримала сертифікати про участь в академічній мобільності (викладання) в рамках Еразмус + KA107.
КрНУ