Головна>Новини
КрНУ


Новини

Міжнародна мобільність в рамках програми Еразмус + викладачів Вищої школи Європейських та регіональних досліджень (Чехія)
08.05.18
З 23 по 28 квітня 2018 року в Кременчуцькому національному університету імені Михайла Остроградського відбувалася реалізація чергової міжнародної програми кредитної академічної мобільності Еразмус+, учасниками якої стали викладачі Вищої школи Європейських та регіональних досліджень у Чеському Будейовіце (Чехія). Делегація була представлена трьома учасника: проректор Ружена Феребаєрова та доценти Штефан Каван та Петра Клімешова.


Програма мобільності, крім лекційних годин, передбачала зустрічі з колегами на факультеті економіки та управління, обговорення фахових питань з викладачами та студентами кафедр менеджменту та маркетингу.


Також, колеги брали участь у ХХV Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства».Штефан Каван


Візит відбувся в рамках другої частини програми академічних обмінів Еразмус+ для науковців КрНУ та чеського університету-партнера. Перша частина програми передбачала короткострокове стажування науково-педагогічних працівників КрНУ в Вищій школі Європейських та регіональних досліджень (детальніше див. за посиланням http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=1644). На зустрічі з першим проректором КрНУ проф. В.В. Никифоровим, викладачі подякували за якісну організацію програми перебування в КрНУ та висловив впевненість у необхідності подальшого зміцнення міжнародних відносин між університетом та Вищою школою Європейських та регіональних досліджень.


Програма мобільності включала культурну програму, яка передбачала екскурсію містом, яка була реалізована студентами спеціальності «Туризм».Декан ФЕУ Почтовюк А.Б., заступник декана ФЕУ Пряхіна К.А. та доцент Латишев К.О. організували поїздку для викладачів на Кременчуцьку ГЕС та Міський сад.

За результатами мобільності колеги з Вищої школи Європейських та регіональних досліджень отримали сертифікати про участь в академічній мобільності в рамках Еразмус + KA1.
КрНУ