Головна>Новини
КрНУ

Новини

Університет виграв грант
07.05.09
З 14 до 27 червня 2009 року відбудеться поїздка 15 студентів Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського до Технічного університету Брауншвейг (Німеччина). Ця подорож фінансується за рахунок стипендії Studienpraktika Німецької служби академічних обмінів (DAAD), яку ми намагалися здобути протягом декількох років. І, нарешті, остання спроба виявилася вдалою. Стипендія передбачає подорож до Німеччини групи студентів 2-5 курсу, з одного факультету українського університету, під керівництвом його викладачів, з метою проходження практики у одному ВНЗ Німеччини.
Під час практики студенти відвідають спеціальну лабораторію електровимірювальної техніки та автоматичного регулювання, завод Volkswagen, Бейкер Хьюз. Спеціалістами Університету Брауншвейг нашим студентам будуть прочитані лекції з моделювання мехатронних систем та моделювання пристроїв в області транспортних засобів. Під час практики студенти КДПУ будуть присутні на Дні відкритих дверей Університету Брауншвейг, де вони матимуть змогу ознайомитися зі структурою цього закладу, його традиціями, особливостями, познайомитися зі студентами та викладачами. Також заплановано ряд інших зустрічей та екскурсій.
Заява на стипендію Studienpraktika DAAD повинна бути подана німецьким ВНЗ. В цьому значну допомогу нам надали Директор Інституту динаміки та коливань Технічного університету Брауншвейг проф. доктор Г. Остермейєр та співробітник цього інституту О. Голобородько. З Інститутом динаміки та коливань Технічного університету Брауншвейг ми маємо угоду про співпрацю та намагаємося розвинути наші відносини якнайкраще. Сподіваємося, що поїздка наших студентів буде новим етапом у розвитку співпраці з цим навчальним закладом і послугує розвитку міжнародної діяльності нашого університету.
КрНУ