Головна>Новини
КрНУ

Новини

На факультеті економіки і управління відбувся щорічний брейн-ринг
16.05.18
На факультеті економіки і управління відбувся щорічний брейн-ринг. Опікується заходом особисто декан факультету Почтовюк Андрій Борисович.


У 2018 році було представлено 7 команд-учасниць, серед яких: команда економістів «Економісти», команди маркетологів «Акули бізнесу» та «Голубая атака», команди менеджерів «Жіночий батальйон» та «Фулл-хаус», команда фінансистів «Пекельні боси» і команда туристів «ТОП».


За традицією до складу журі належали представники студентського самоврядування: голова студентської профспілки Кім Уляна та член студентської ради Плахотник Ярослав, а також заступник декана Пряхіна Катерина Андріївна. Командам було задано питання, з них по два питання від членів журі, а решта - від декана факультету. Команди вели запеклу боротьбу, оскільки І та ІІІ місця розігрувалися додатковими питаннями.

За результатами гри всі команди-учасниці були нагороджені солодкими призами, а найкращою стала команда «Економісти» на чолі з капітаном Волошиним Микитою.


Один бал відділив від перемоги команду маркетологів «Акули бізнесу», які посіли друге місце.


Третє місце виборювали команди «Голубая атака» та «Жіночий батальйон», останній отримав перемогу на чолі з Алєксєєнко Анною.


Деканат факультету щиро вітає переможців, бажає їм подальших інтелектуальних здобутків, ерудиції й талантів в практичній площині. Всім учасникам – вдячність і сподівання наступних зустрічей!
КрНУ