Головна>Новини
КрНУ

Новини

Міжнародна співпраця у сфері соціального підприємництва
30.05.18
15 експертів – викладачів українських та зарубіжних вишів зібрав проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу», що реалізується БО «Український форум благодійників»в партнерстві з ВГО «Поруч» за фінансової підтримки Європейського Союзу у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Міністерством молоді та спорту України. Проект підтримує та популяризує концепцію соціального підприємництва як засобу сталого розвитку, інструменту надання якісних товарів і соціальних послуг, підвищення добробуту в Україні.

До участі у проекті запрошено к.е.н., доц. кафедри обліку і фінансів Інну Ховрак.

17 травня 2018 року в межах проекту відбувся воркшоп «Курс «Вступ до соціального підприємництва: досвід викладання в університетах України та світу». Експерти розпочали розробку програмних і методичних матеріалів для навчального курсу з соціального підприємництва, який відповідатиме сучасним світовим стандартам викладання цієї дисципліни.

18 травня 2018 року у КНЕУ відбулась міжнародна науково-практична конференція «Соціальне підприємництво: теорія, практика та міжнародний досвід». Під час заходу експертиобмінялись досвідом з наступних питань:
- моделі та інноваційні підходи до соціального підприємництва;
- інновації як інструмент максимізації соціальної цінності;
- соціальне підприємництво за умов співпраці державних, приватних та неурядових організацій;
- командоутворення та фандрайзинг у соціальному підприємництві;
- ефективність нормативно-правового забезпечення соціальної підприємницької діяльності.

Результати досліджень та практичний досвід соціального підприємництва висвітлили у своїх доповідях представники бізнесу, академічної спільноти та громадських організацій з України, Великобританії та Норвегії.


КрНУ