Головна>Новини
КрНУ

Новини

Візит до КрНУ фахівців Агентства по економії енергії в житлових будинках «ВЕТА» (Литва)
08.08.18
30 липня до Кременчука у рамках проекту «Розвиток навиків співробітників самоуправління м. Кременчука по управлінню проектами підвищення енергоефективності багатоквартирних домів» з робочим візитом прибули фахівці Агентства по економії енергії в житлових будинках «ВЕТА» (Литва).

Однією із частин програми їх перебування у Кременчуці був візит до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Програма литовської делегації розпочалася із зустрічі з першим проректором КрНУ, д.б.н., проф. Никифоровим Володимиром Валентиновичем, на якій були обговорені питання поліпшення енергоефективності муніципальних будівель на основі досвіду співробітників університету.

До зустрічі також були запрошені директор центру міжнародної діяльності, к.т.н доц. Гладир Андрій Іванович, к.т.н., доц. Зачепа Юрій Володимирович та к.т.н., доц. Перекрест Андрій Леонідович.

Наступним пунктом візиту стала екскурсія лабораторіями Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління (ІЕЕСУ). Гостей ознайомили із технічною базою для навчання фахівців з енергоменеджменту, стендами для роботи з вітрогенератором та сонячною мережевою електростанцією.

Основу програми перебування склала презентація к.т.н., доцента кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Перекреста А.Л. щодо досягнень та розробок співробітників університету з енергоефективності в муніципалітетах.

За словами начальника відділу енергоменеджменту та енергетики Кременчуцької міської ради Андрієвської Тетяни Дмитрівни «Розробки А. Л. Перекреста і його студентів в області моніторингу і аналізу енергоспоживання підняли потенціал нашого міста в очах авторитетних гостей».

Центр міжнародної діяльності.

КрНУ