Головна>Новини
КрНУ

Новини

Зустріч Посла Казахстану в Україні Самата Ордабаєва з представниками вищої освіти та промисловості міста Кременчука
20.08.18
Вперше в історії відносин між Україною та Казахстаном 16 серпня 2018 року Кременчук відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Казахстану в Україні пан Самат Ордабаєв. Гість відвідав кілька підприємств міста та обговорив з міською владою перспективи співпраці.

Після офіційної зустрічі в мерії пан Посол зустрівся в Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені Великого литовського князя Вітовта з представниками Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та 14 провідних підприємств міста.

Наш університет представляли перший проректор КрНУ, д.б.н., проф. Никифоров Володимир Валентинович та директор центру міжнародної діяльності, к.т.н доц. Гладир Андрій Іванович.


У ході зустрічі пан Посол чітко окреслив перспективні напрями співпраці з Кременчуком – це створення спільних українсько-казахських промислових підприємств та двостороння співпраця у галузі науки та світи. Проф. Никифоров В.В. проінформував пана Посла про успішну співпрацю нашого університету з Карагандинським державним індустріальним університетом (КДІУ), зокрема, між кафедрою «Системи автоматичного управління і електропривода» КрНУ та кафедрою «Електроенергетика і автоматизація технічних систем» КДІУ, іншими навчальними закладами Казахстану. Перший проректор засвідчив готовність нашого університету до співпраці з казахськими вишами в рамках міжнародних проектів та програм «Erasmus+», «Horyzon 2020», «EUREKA», інших форм співробітництва.

Пан посол у свою чергу пообіцяв посприяти налагодженню контактів КрНУ з провідними закладами вищої освіти Казахстану.


Адміністрація КрНУ висловлює вдячність директору Комунального підприємства "Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста "Кременчук Інвест" Мельнику Андірю Васильовичу за надану можливість взяти участь у цій непересічній для нашого міста події та якісну організацію заходу.

Центр міжнародної діяльності.

КрНУ