Головна>Новини
КрНУ
Новини

КрНУ стає одним з переможців конкурсу 2018 р. Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти!
05.09.18
Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні і Національна команда експертів з реформування вищої освіти привітали наш університет з перемогою у конкурсі 2018 р. Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти. У листі-вітанні зазначається:

«Завдяки Вашій наполегливості, зваженим рішенням, енергії, досвіду, готовності та бажанню покращувати життя українців і країни через проекти Еразмус+ у вищій освіті, сьогодні Україна посідає перше місце за кількістю проектів-переможців країн Східного Партнерства конкурсів 2015-2018 р.р.»

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) вже оголосило результати конкурсу 2018 р. за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+. Загалом було відібрано 147 проектів, в тому числі 6 проектів за участі України. Проекти за участю України зосереджені на модернізації освітніх програм у сферах інженерії для транспортних послуг, магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих, інноваційної реабілітаційної освіти, журналістики, медіації та розвитку компетентностей у сфері цифрових технологій.

37 партнерів з України представляють 26 закладів вищої освіти, 2 підприємства, 3 громадські організації та Міністерство освіти і науки України. Серед партнерів-переможців з України є також Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця», Українська асоціація фахівців інформаційних технологій, ДО «Центр тестування» при МОЗ України, ПГО ТРК «Громадське радіо», Українська асоціація студентів.

Проект-переможець за участю КрНУ носить назву «Digital competence frame work for Ukrainian teachers and other citizens» (598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2CBHE-SP). Проект розрахований на три роки, обсяги фінансування складають близько 1 млн. €. У складі консорціуму: Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Харківський національний університет радіоелектроніки, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Київський національний університет культури і мистецтв, Міністерство освіти і науки України, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Донецький національний технічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Українська асоціація фахівців інформаційних технологій.

Довідково: реалізація проектів Програми Еразмус+ КА2 розрахована на розбудову потенціалу кожного учасника, організації та країни загалом, підвищення привабливості, конкурентоздатності та готовності відповідати сучасним викликам.

Бажаємо всім партнерам успіхів у реалізації проекту!

Центр міжнародної діяльності

КрНУ