Головна>Новини
КрНУ

Новини

Стипендія від Фонду ім. Катерини Ковшевич
01.10.18
26 вересня в аудиторії імені академіка Вернадського Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського відбулась церемонія вручення сертифікатів 18-м студентам, котрі отримали стипендію від Міжнародного благодійного Фонду імені Катерини Ковшевич.

Почесну місію вручення сертифікатів здійснили Перший проректор університету професор Никифоров та регіональний представник від фонду імені Катерини Ковшевич – професор Ганна Капустян.

Професор Капустян наголосила: “Україна, та її мова – це основні складові кожного українця. Кожен із стипендіатів повинен пропагувати та поважати нашу рідну мову, історію, культуру, традиції. В умовах російсько-української війни це одна із чеснот, яка визначає громадянську позицію кожного національно свідомого українця. Адже на Сході воїни боронять зі зброєю в руках державну незалежність і територіальну цілісність України. А ми в умовах мирної України кожного дня маємо робити більше, задля того, щоб Україна була вільною”.

Студенти висловили подяку засновниці і Президенту Фонду доктору Христині Дурбак за оцінку їхнього доробку у навчанні та громадському житті.

Шановна студентська громадо, давайте будемо справжніми українцями, давайте розмовляти українською, розбудовувати єдину Україну, яку її нікому у нас не відібрати. Адже якщо є громада, з міцною громадянською позицією, то це все, нас не зламати нікому! Слава Україні!

Стипендіант Фонду , Влад Гладкий

КрНУ