Головна>Новини
КрНУ


Новини

Візит науковців КрНУ до Ланьчжоуського транспортного університету, м. Ланчьжоу, Китай (Lanzhou Jiaotong University, LZJTU)
01.10.18
З 19 по 24 вересня 2018 року завідувач кафедри туризму, д. екон. н., проф. Труніна І. М. та директор центру міжнародної діяльності к.т.н., доц. Гладир А. І. брали участь у "Міжнародному семінарі з виховання талантів у сфері транспорту країн проекту «Один пояс - один шлях».


Міжнародний семінар є важливим інструментом розвитку міжнародного науково-технічного співробітництва. Цей захід отримав підтримку Департаменту Науки і Техніки провінції Ганьсу; Відділу закордонних справ Народного уряду провінції Ганьсу; Міністерства громадських робіт та транспорту Лаоської Народно-Демократичної Республіки. До заходу долучилися Університет Стэмфорда та Primeasia University (Бангладеш); Університет інформатики і технологій імені св. Апостола Павла (Македонія), Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Киргизький національний університет імені Юсупа Баласагіна; Туркменський державний інститут транспорту та зв`язку та ін.


Семінар зосереджений на підготовці національних транспортних талантів країн вздовж "Одного поясу, одного шляху» та на розбудові механізму багатостороннього співробітництва між транспортними університетами Китаю та університетами країн-партнерів проекту "Один пояс, один шлях". Семінар має на меті зростання рівня міжнародного впливу та рівня інтернаціоналізації китайських інституцій вищої освіти. Організатори прагнуть створити принципово нові умови для підготовки фахівців та культурного обміну, а також для знаходження стратегічного консенсусу та взаємовигідної міжнародної співпраці. Крім того, семінар сприяє створенню спільного освітньо-наукового простору в рамках проекту «Один пояс, один шлях» з метою сприяння розбудові та розвитку технічних університетів. В рамках міжнародного семінару відбулася офіційна зустріч представників КрНУ з президентом Ланьчжоуського транспортного університету паном Лі Йінчжен (LI YINZHEN) та деканом факультету міжнародної освіти пані Чжанг Гуочжінг .

За результатами зустрічі підписано угоду про академічну співпрацю між університетами, досягнуто домовленостей про активізацію академічних та культурних обмінів, створення умов для розвитку наукової співпраці.

Довідково. «Один пояс, один шлях» — ініціатива КНР, що передбачає 1 трлн доларів інвестицій і може охопити понад 60 країн світу.
КрНУ