Головна>Новини
КрНУ


Новини

Науково-педагогічне стажування професора кафедри туризму Дружиніної В. В. у Кракові в UEK
01.10.18
З 10 по 28 вересня 2018 року професор кафедри туризму Дружиніна Вікторія Валеріївна проходила науково-педагогічне стажування в Економічному університеті м. Кракова, Польща. Метою стажування було підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду впровадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.


Програма стажування складалася з трьох модулів: Модуль 1. Новітні та інноваційні методи викладання. Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі. Модуль 3. Система вищої освіти у Європі. Навчання відбувалося англійською та польською мовами.В рамках стажування була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Internationalizationasa Challenge for Higher Education Institutions: Ukrainian and Polish Perspectives», на якій були представлені неймовірно цікаві та змістовні наукові доповіді, що підкреслили цінність наукового здобутку українських науково-педагогічних кадрів.


За результатами стажування були отримані сертифікати про участь у міжнародній конференції та у програмі наукового стажування.
КрНУ