Головна>Новини
КрНУ

Новини

Круглий стіл «Україна-Франція: культура й мистецтво, освіта й наука»
30.09.18
25 вересня на кафедрі українознавства відбувся цікавий захід: круглий стіл «Україна-Франція: культура й мистецтво, освіта й наука», під час якого наші студенти мали можливість поспілкуватися із студентами з Франції – Вільямом Кастелем і Полем Оггеро.

Першокурсники запитували про освіту в Європі та особливості студентського життя, працевлаштування та дозвілля молоді у Франції. Гості поділилися своїми враженнями від України та Кременчука: їм надзвичайно сподобалося наше гостинне місто. Не залишилися поза увагою національна кухня, звичаї та культурні традиції. Хлопці розповідали також про членів своїх родин, запитували наших студентів про мрії та плани на майбутнє. Вони виявилися гарними співрозмовниками – відкритими до нового та комунікабельними. Після спілкування зі студентами Вільям Кастель та Поль Оггеро погодилися взяти участь у спортивних змаганнях, що незабаром відбудуться на кафедрі, виявили інтерес до можливості долучитися до екскурсій Україною.

Доценти кафедри Саранча В. І. та Тур О. М. організували не лише діалог із гостями англійською мовою, а ще й чаювання для створення неформальної атмосфери між учасниками. Зустріч стала справді цікавим заходом, що сприяє міжкультурній комунікації та особистісному розвитку.

КрНУ