Головна>Новини
КрНУ

Новини

ХVII Міжнародна науково-технічна конференція «Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об`єктів»
05.11.18
02-04 листопада 2018 року відбулась – ХVII Міжнародна науково-технічна конференція «Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об`єктів».

Мета конференції. Обговорення сучасного стану аналізу сутності, властивостей та особливостей фізичних процесів, що відбуваються у складних технічних та біологічних об’єктах і системах, і складають підгрунття для розробки технологій сучасної медичної і технічної діагностики, лікування, а також розробки та виробництва технічних пристроїв нової генерації.

Для участі у конференції зареєструвались 243 учасника, серед яких 31 докторів наук та 96 кандидатів наук та доцентів. У роботі та організації конференції взяли участь представники Алжиру, Великобританії, Ізраїлю, Китаю, Росії, Франції, Польщі та України. Видано збірник матеріалів конференції, до якого увійшли 132 публікації, з них 16 англійською мовою.

Пленарне зсідання конференції відбулося в конференц-залі університету. З привітанням до учасників виступили: проректор з науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті Сергієнко Сергій Анатолійович, начальник науково-дослідної частини Троцько Олег Валерійович та голова організаційного комітету Мосьпан Владислав Олександрович.

У пленарному засіданні заслухано доповіді директора Навчально-наукового інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління, д.т.н., проф. Чорного Олексія Петровича та проректора з науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті Сергієнка Сергія Анатолійовича на тему «Контроль процесів відпрацювання завдань на комп’ютерних тренажерних програмах для фахівців електроенергетичної галузі»; д.т.н., проф. кафедри «Біомедична інженерія» Харківського національного університету радіоелектроніки Авруніна Олега Григоровича на тему «Принципи комп`ютерного планування хірургічних втручань». В якості стендової доповіді на пленарному засіданні представлена сучасна інноваційна розробка представника міжнародної компанії «AEROSPACE & ROK, INOVATIONS LTD» Роберта О’ Кіфа «AdRoK is a plaster additive».

Робота конференції проходила за наступними напрямами:

– Методи та засоби ґенерування, індикації та визначення параметрів фізичних полів технічних і біологічних об’єктів (голова д.т.н., проф. Невлюдов І.Ш. ) – заслухано 33 доповіді;
– Біотехнологія та здоров’я людини (голова д.б.н., проф. Никифоров В.В.) – заслухано 17 доповідей;
– Біологічні та медичні прилади і системи (голова д.т.н., проф. Аврунін О.Г.) – заслухано 21 доповідь;
– Електроніка та телекомунікації (голова д.т.н., проф. Заїка В.Ф.) – заслухано 8 доповідей;
– Моделювання цільових операцій у технічних і біологічних системах та об’єктах (голова д.т.н., проф. Луценко І.А. ) – заслухано 40 доповідей;
– Історія та проблеми сучасної вищої освіти (голова академік АПН, д.т.н., проф. Зіньковський Ю.Ф. ) – заслухано 8 доповідей.

Секційні засідання проводилися за програмою конференції другого та третього листопада.

Конференція пройшла у творчій обстановці. В результаті плідної роботи учасники відмітили продуктивність та високий рівень її проведення. Рекомендувано провести наступну ХVІІІ-у міжнародну конференцію за тією ж назвою у листопаді 2019 р.

КрНУ