Головна>Новини
КрНУ

Новини

Семінар для переможців конкурсу проектів Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти
07.11.18
Представники нашого університету у складі робочої групи проекту Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens (dComFra) взяли участь у семінарі для переможців конкурсу 2018 р. проектів Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти, який відбувся в рамках Інформаційного тижня Програми Еразмус+ 6 листопада 2018 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Наш університет був представлений делегацією у складі: Андрій Гладир - доцент кафедри систем електроспоживання та енергетичного менеджменту, в.о. директора центру міжнародної діяльності; Микола Гученко – професор з покладанням обов’язків завідувача кафедри комп’ютерних та інформаційних систем; Світлана Гуріна – заступник головного бухгалтера.


Як повідомлялось раніше, КрНУ став одним з переможців конкурсу Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти. Проект dComFra розрахований на три роки, обсяги фінансування складають близько 1 млн. євро. http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=1695

В рамках семінару Кременчуцька делегація ознайомились з особливостями впровадження та управління коштами гранту, зустрілися з представниками консорціуму, до якого увійшов наш університет, взяла участь у робочій нараді під керівництвом національного координатора проекту dComFra, представника Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергія Броніна.
Організатори заходу: ЕАСЕА – Брюссель, Національний Еразмус+ офіс в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України і Представництва ЄС в Україні.
КрНУ