Головна>Новини
КрНУ

Новини

Перші атестати з сертифікації енергетичної ефективності будівель
08.11.18
У Центрі підвищення кваліфікації та професійної адаптації КрНУ вперше атестовано двоє осіб, які мають право провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель.


Відповідно до статті 9 Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2118-19) енергоаудитори, які мають намір здійснювати діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем, повинні пройти професійну атестацію у комісіях, створеними закладами вищої освіти або саморегулівними організаціями.

На виконання угоди про співробітництво з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України у КрНУ створено атестаційну комісію (http://www.kdu.edu.ua/new/sertif_EE.php), до складу якої ввійшли співробітники університету з досвідом фахового викладання та виконання робіт у сфері енергетичної ефективності будівель (Енергоефективні рішення КрНУ).

Для додаткової професійної підготовки претендентів проводяться курси підвищення кваліфікації (http://www.kdu.edu.ua/new/detail_a.php?id=288), де слухачі вивчають основи енергоменджменту, енергаудиту й сертифікації енергетичної ефективності та знайомляться з кращими практиками із впровадження енергоефективних технологій у будівлях, промисловості та житлово-комунальному господарстві.

Тож вітаємо щасливих власників атестатів й бажаємо їм успішної роботи та професійного зростання.Також запрошуємо пройти професійну підготовку на курсах підвищення кваліфікації та успішно атестуватися для проведення діяльності із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель.

Графік проведення професійної атестації у сфері забезпечення енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель (http://www.kdu.edu.ua/Documents/grafik_statement_energoeffect.rtf)

За більш детальною інформацією можна звертатися до к.т.н., доцента Перекреста Андрія Леонідовича, тел. 067-5302814, e-mail: pksg13@gmail.com
КрНУ