Головна>Новини
КрНУ

Новини

Участь викладачів КрНУ в роботі Міжнародного тижня Програми Європейського Союзу Еразмус+
13.11.18
5-9 листопада 2018 у м. Києві пройшов Міжнародний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+. Заходи в рамках Інформаційного тижня було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Київським університетом імені Бориса Грінченка.


8 та 9 листопада 2018 р. доцент кафедри обліку і фінансів Онищенко Оксана Володимирівна та старший викладач кафедри обліку і фінансів Ткаченко Ірина Віталіївна прийняли участь у роботі Міжнародного тижня Програми Європейського Союзу Еразмус+.В рамках заходу «День мобільності для індивідуальної участі: гранти для студентів, персоналу» студенти – учасники міжнародної кредитної мобільності Еразмус+, випускники Еразмус Мундус, українські студентські організації та представники Центрально-Європейського університету з Угорщини, Університету імені Костянтина Філософа в Нітрі зі Словаччини, Бамберзького університету з Німеччини розповіли про досвід та перспективи академічної мобільності для окремих осіб.


Представники Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні та Національного контактного пункту Програми ЄС «Горизонт 2020» ознайомили з індивідуальними можливостями для навчання, досліджень, волонтерства в країнах ЄС для студентів і персоналу.


9 листопада відбулися заходи присвячені міжнародній кредитній мобільності: можливостям співпраці між українськими університетами та університетами країн – членів Програми Еразмус+.


Обговорювалися ключові рекомендації щодо заявок, питання процедур і критеріїв відбору, основних документів і практичних посібників. Учасники ділилися досвідом підготовки проектних заявок, практичними інструкціями та порадами щодо договірних документів та впровадження проектів між українськими та європейськими університетами.


КрНУ