Головна>Новини
КрНУ

Новини

Відбувся веб-чат між студентами КДПУ та співробітником Посольства США в Україні
18.05.09
14 квітня 2009 року за ініціативи Посольства США в Україні, зокрема фахівця у справах вищої освіти відділу зв’язків із громадськість Посольства США в Україні Віри Терновської та відділу міжнародних зв’язків Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського (КДПУ) та за підтримки Бюро Міжнародних Інформаційних програм (Вашингтон, США) та відділу комп’ютерних та інформаційних систем КДПУ відбувся веб-чат на тему «Студентське життя» між групою МП-06-1 нашого університету та Анаїдою Хаас, співробітником Посольства США в Україні, який викликав живий інтерес у обох сторін. Студентів зацікавила можливість поспілкуватися із ще недавно американської студенткою, близької їм за віком, дізнатися з перших уст, яка література популярна серед американської молоді, студентів, цікавилися різноманітними питаннями, стосовно життя студентів американських Вузів, діяльності університетів та проблем працевлаштування молодих спеціалістів, випускників вищих навчальних закладів у США.
Анаїда Хаас розповіла про себе та свій університет і показала студентам фото свого Вузу та групи підтримки університетської футбольної команди «Вікінги», а наші студенти відразу ж почали шукати Анаїду на фото дівчат з групи підтримки, проте марно -- на жаль, її на цих знімках не було.
Студенти КДПУ також мали змогу розповісти про наш університет та запросити Анаїду до Кременчука, якщо вона матиме таку можливість.
Оскільки студенти були зацікавлені, зокрема, у програмах обміну та навчанні в США, Анаїда розповіла про можливості отримати освіту в Америці та дала дуже корисні посилання та вказівки. Насамкінець, вона відмітила високий рівень англійської мови студентів та поцікавилася планами на майбутнє: де вони збираються працювати після закінчення університету.
До речі, Анаїда планує відвідати якогомога більше міст України, тож не виключено, що вона завітає і до нас і матиме нагоду зустрітися та поспілкуватися зі студентами особисто.
КрНУ