Головна>Новини
КрНУ


Новини

Міжнародна виставка та наукова конференція «Освіта та спорт в епоху могутності та щастя»
19.11.18
13-14 листопада 2018 року в місті Ашгабат, Туркменістан, відбулася Міжнародна виставка та наукова конференція «Освіта та спорт в епоху могутності та щастя». Місце проведення – зал засідань Торгово-промислової палати Туркменістану. В даному заході взяв участь представник нашого університету – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму Труніна Ірина Михайлівна. На засіданні секції «Удосконалення системи освіти – важлива умова стійкого розвитку Туркменістану» проф. Труніна І. М. виступила з доповіддю «Формування підходів до забезпечення конкурентоспроможності корпорацій на основі компетентністного підходу».


Учасники конференції мали змогу відвідати Державний музей, національний музей Туркменського килима, Ашгабатський Олімпійський комплекс.

Також, для учасників конференції була організована екскурсія до монументу «Аркадаг».

В рамках візиту відбулась офіційна зустріч проф. Труніної І. М. з ректором Туркменського державного інституту транспорту та зв’язку, паном Кулієвим Нурнепесом Аннаєвичем.


За результатами зустрічі сторонами було досягнуто домовленостей про підписання Угоди про співпрацю між Туркменським державним інститутом транспорту та зв`язку та Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського. Сторони висловили впевненість, що підписання даної угоди сприятиме розвитку партнерських відносин та обміну досвідом між університетами.
КрНУ