Головна>Новини
КрНУ

Новини

Наша команда була кращою у міському конкурсі
20.11.18
Як завжди напередодні Дня студента відбувся міський конкурс "Студент року" і команда КрНУ гідно та на підйомі захищала честь нашої Альма матір. Чи визнали члени журі лідера команди Тетяну Матвієнко - представницю 4 курсу ІМІТ студенткою 2018 року у місті Кременчук? Ні. Нашій команді дісталося друге місце. Але чи була наша команда кращою? Так!


Цього року наша команда була напрочуд згуртованою та чисельною. На першому конкурсі "Візитна картка" на сцені по черзі побували представники всіх факультетів університету від 6 до 15 осіб. Але особливу роль, звичайно ж, зіграли студенти Інституту механіки і транспорту: вони, так би мовити, заповнили всі відсутні ланки програми. Під час підготовки студенти так здружилися, що навіть друге місце (яке було присуджено команді, на нашу думку, несправедливо) учасників не засмутило. Після оголошення результатів вони підняли Тетяну на руки і голосно скандували її ім`я. При цьому усі відчували себе переможцями.

Перший конкурс "Візитна картка" за ініціативою учасників команди була підготовлена у вигляді хореографічної сюїти. Інформаційним доповненням до неї стала анімована презентація на екрані, на якій коротко було зазначено про те, фахівців яких спеціальностей готує кожен факультет. Хочеться відзначити цікаву подачу візитки, яка проходила як жартівливий пошуковий рейд за участю "агентів 008 та 008-а", які ніби-то розшукували Тетяну для участі у конкурсі.


На другий конкурс "Студентський відео-блог" було представлено відео, яке самостійно, але дуже професійно, зняли і змонтували наші студенти. Він відповідав усім вимогам, які були висунуті у положенні - у блозі було відображено процес підготовки до конкурсу "Студент року 2018": репетиції, студентське життя, їх навчання та відпочинок. Однак з невідомих причин найбільше число балів дісталося відеоролику, який цим вимогам не відповідав.


Що стосується конкурсу фотознімків "Світлина з Інстаграм", то наше фото було досить оригінальним та принесло нашій команді 6 балів. З великим відривом учасники команди перемогли у інтелектуальному конкурсі "Ask the student", адже відповіді експромтом на жартівливі запитання членів журі були найдотепнішими та найкреативнішими.


Цвяхом програми став конкурс "Домашнє завдання" - творчий конкурс, в якому передбачалося представити таланти свого навчального закладу. Наше творче завдання, на відміну від інших команд, було багатожанровим: були використані музичний, вокальний, хореографічний, образотворчий та елементи циркового жанрів. Це було справжнє шоу, виконане на високому естетичному рівні. Однак єдине, що було відзначено в цьому номері журі - це була його патріотичність. Потрібно сказати, що учасники команди продемонстрували цим виступом любов до України, її символів та традицій. У підготовці конкурсної програми КрНУ взяли участь всі творчі колективи та їх керівники. Виступ команди нашого університету можна назвати переможним, бо перемогли дружба, креативний підхід, інтелект та високий рівень виконання.
КрНУ