Головна>Новини
КрНУ

Новини

Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки»
20.11.18
18 листопада 2018 року науково-методичний центр Кременчуцької міської ради Полтавської області провів міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки». Вже стає традицією (четвертий рік поспіль), що захід відбувається у стінах Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського на факультеті економіки і управління, відповідальність за проведення якої покладено на кафедру маркетингу.

Розпочалася олімпіада о дев’ятій годині ранку. За п’ять хвилин до початку заходу учні та організатори сфотографувалися в аудиторії навчального корпусу № 5 університету.

Щорічно у юнацтва зростає інтерес до економіки. Це не дивно, якщо взяти до уваги реалії життя. Першим кроком на шляху освоєння економічних премудростей є олімпіада з «Основ економіки». Участь в олімпіаді дозволяє не тільки перевірити, але і повірити у свої знання, продемонструвати оточуючим свою готовність і можливість досягнути вагомих результатів. В олімпіаді взяли участь школярі із 13 навчальних закладів. Для проведення цього заходу було задіяні дві аудиторії. В аудиторії 5.506 були розміщені учні дев’ятих і десятих класів, а в аудиторії 5.508 – учні одинадцятих класів.

Роботи учнів перевіряло та оцінювало журі у складі:
І. Представники професорсько-викладацького складу кафедри маркетингу
Кратт О.А., д.е.н., проф. КрНУ ім. М. Остроградського;
Латишев К.О., к.е.н., доц. КрНУ ім. М. Остроградського;
Мороз О.В., к.е.н., доц. КрНУ ім. М. Остроградського;
Збиранник О.М., старш. викладач;
Герасимчук В.В., старш. викладач.

ІІ. Представники шкільних закладів
Степкова Л.І., методист МНМЦ
Фірманюк Н.А.– ЗОШ №31;
Карпенко Ю.В.– КНВК №6;
Мацак Т.Д.– ЗОШ №28;
Лактіонова Л.О. – КНВК №11;
Павленко С.К.– ЗОШ №26;
Гаркуша І.В. – ЗОШ №17;
Повтораченко Н.О. – ЗОШ №18;
Будевська Н.П., Крутько І.І. – КНВК №25;
Тарасенко К. М. – КНВК №22;
Рябкіна Г. О. – ЗОШ №8;
Радченко В. Г. – ЗОШ №10;
Кондратенко Т.В. – ЗОШ №12.

Переможцями олімпіади серед учнів 9-х класів стали: Мартиненко Сергій Анатолійович та Гориславець Олександр Геннадійович - ЗОШ №28.

Переможцями серед учнів 10-х класів стали: Ялисоветська Ярослава Ігорівна - КНВК №11, Шликов Євгеній Андрійович - КНВК №25.


Учні 9-10 класів за виконанням завдання з «Основ економіки»


Переможцями серед учнів 11-х класів стали: Івко Антон Валерійович та Романов Данило Романович - КНВК №4, Петрівська Руслана Миколаївна - ЗОШ №17, Лупинос Олександр Сергійович - КНВК №25, Красовська Катерина Євгеніївна - ЗОШ №26, Безродна Єлизавета Юріївна - ЗОШ №28.


Учні 11-х класів за виконанням завдання з «Основ економіки»
Журі за обговоренням робіт учнів 9-х, 10-х та 11-х класів


Від деканату факультету економіки і управління кожному школяреві було вручено СЕРТИФІКАТ, який засвідчив їх участь в олімпіаді.

Колектив кафедри маркетингу бажає переможцям і всім учасникам міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки» творчого натхнення, наснаги для втілення мрій, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, віри і впевненості у завтрашньому дні, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів.

Ви наші майбутні уми, ви наші світлі голови, майбутнє нашої країни!

Колектив кафедри маркетингу

КрНУ