Головна>Новини
КрНУ

Новини

До річниці подій на Майдані
20.11.18
14 листопада на факультеті права, гуманітарних і соціальних наук відбулась зустріч студентів з тими, хто приймав участь у Революції гідності на Майдані, а потім став учасником АТО, відстоюючи територіальну цілісність нашої держави. Зустріч була присвячена 5-річчю тих страшних, і водночас дуже важливих для розвитку нашої держави подій, коли мільйони людей із усіх куточків України приїхали на Майдан відстояти прагнення українців на власне волевиявлення та європейські цінності.

Серед гостей були Іван Балацький – учасник революції гідності, поранений, Махорків Володимир – учасник бойових дій в Іловайську, Безверхий Артем – учасник бойових дій, захисних донецького аеропорту, Опря Сергій – учасник бойових дій, 36 батальйон морської піхоти і Крамаренко Юрій – учасник революції гідності, добровольчій підрозділ ОУН. Вони ділились із студентами своїми мотивами щодо участі у тих подіях, своїх страхах і мріях, пригадували ті часи, цікаві і складні моменти протистояння.

Студенти активно задавали питання, подарували свої пісні, висловили вдячність за те, що зараз ми можемо жити без вибухів та снарядів, працювати і мандрувати Європою. Але є ще багато незавершених дій, головне – це закінчення війни та повернення територій.

Пам’ятаємо подвиги наших героїв!


Більше фото можна подивитись за цим посиланням

КрНУ