Головна>Новини
КрНУ

Новини

Кременчуцькі студенти стали лауреатами премії Полтавської обласної ради
10.12.18
6 грудня 2018 року у Полтавській обласній раді відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та учасників конкурсу студентських робіт «Від студентського самоврядування - до самоврядування громад».


Переможці та учасників конкурсу студентських робіт «Від студентського самоврядування - до самоврядування громад».


Студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського отримали нагороди за наукові роботи.
Ксенія Скребкова отримала другу премію і грошову винагороду 2000 грн. за наукову роботу «Реалізація проектів молодіжної політики м. Кременчука: перспективи щодо покращення» (керівник Збиранник Оксана Миколаївна, старший викладач кафедри маркетингу).

Катерина Біленька – отримала третю премію за наукову роботу «Місцеве самоврядування в Україні в умовах сучасної муніципальної реформи» (керівник Шаповал Валерій Дмитрович, зав. кафедрою “Теорія, історія держави та права”, доцент, кандидат юридичних наук) і грошову винагороду 1000 грн.

Карина Тукало – за наукову роботу «Перспективи розвитку кластеру сільського туризму «П’ять перлин Дніпра» (на прикладі Піщанської та Недогарківської ОТГ)» (керівник Семеніхіна Вікторія Вікторівна, старший викладач кафедри менеджменту) отримала також третю премію і грошову винагороду 1000 грн.

Від імені журі переможців привітав Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради: «Переможці - це кращі студенти, які, переконаний, реалізують себе як молоді спеціалісти тут, в Україні, на Полтавщині. Дорогі друзі, бажаю удачі кожному з вас! І нехай сьогоднішній успіх надасть впевненості вам у майбутньому, стане першим кроком у низці ваших перемог!»

Рада Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих учених

КрНУ