Головна>Новини
КрНУ

Новини

Зустріч з представниками та експертами програмних комітетів та національними контактними пунктами Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»
10.12.18
Кабінет Міністрів України затвердив перелік представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Рішення Уряду сприятиме інтеграції української наукової спільноти до Європейського дослідницького простору. Представники Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського пройшли конкурсний відбір та були обрані до двох програмних комітетів:

- Програмний комітет «Науково-дослідницькі інфраструктури»: ЛЯШЕНКО Віктор Павлович, завідувач кафедри інформатики та вищої математики;
- Програмний комітет «Малі та середні підприємства. Доступ до фінансових ризиків»: ХОВРАК Інна Вікторівна, доцент кафедри обліку і фінансів.

4 грудня 2018 р. в Міністерстві освіти і науки України відбулось представлення представників, експертів програмних комітетів та нових національних контактних пунктів Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», а також презентація проекту «Прямуємо разом».

Під час зустрічі Заступник Міністра Максим Стріха висвітлив основні положення участі України в Горизонт 2020

КрНУ