Головна>Новини
КрНУ

Новини

Науково-педагогічне стажування доцента кафедри філології та видавничої справи Мартиненко Марини Юріївни в Західночеському університеті
20.12.18
З 03 по 10 грудня 2018 року доцент кафедри філології та видавничої справи Мартиненко Марина Юріївна проходила науково-педагогічне стажування в Західночеському університеті м. Пльзень, Чеська Республіка. Метою стажування було підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки науково-педагогічного працівника, набуття досвіду впровадження новітніх технологій та методів викладання іноземних мов.

В рамках стажування було проведено зустрічі із завідуючою та викладачами кафедри германістики та славістики Західночеського університету з метою забезпечення інформаційно-практичного досвіду, розширення наукових контактів для подальшої науково-педагогічної співпраці.

Також доцент Мартиненко М. Ю. відвідувала практичні заняття, методичні та навчальні класи, практикувалась у проведенні лекцій для студентів 1-3 курсів Західночеського університету з використанням сучасних ІКТ.

За результатами стажування було отримано сертифікат про участь у програмі наукового стажування. Перспективою реалізації результатів стажування є підписання угоди між Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського та Західночеським університетом для подальшого стажування викладачів у рамках програми академічної мобільності, наукової співпраці та спільної дослідницької та публікаційної діяльності.

КрНУ