Головна>Новини
КрНУ

Новини

Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам денної та заочної форми навчання факультету права, гуманітарних і соціальних наук
06.02.19
04 лютого 2019 року на факультеті права, гуманітарних і соціальних наук відбулись святкові урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форми навчання.

Щирі та теплі вітання в цей день випускники отримали від заступника декана з виховної роботи Даценко Людмили Євгеніївни та завідувача кафедри галузевих юридичних наук кандидата юридичних наук, доцента Скрипника Володимира Леонідовича.

А також із словами вдячності до своїх друзів магістрів та викладацького колективу звернулись кращі випускники факультетів: Мележик Валентина – ПЗ-17-1м, Михайлик Юлія – ПЗ-17-1зм.

У кожного свята є свої традиції, про них не забули і в цей день. Магістри одягнувши мантії та головні убори – конфедератки дружно підкидали їх догори в знак єдності і радості, а також привітання один одного із закінченням закладу вищої освіти завершення навчання та отримання дипломів.

Хочеться вірити в те, що отримані дипломи магістра стануть не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до професійної мети кожного юриста і творитимуть нашу державу правовою, а всі набуті знання в університеті обов’язково стануть в нагоді в подальшому житті кожного випускника.

КрНУ