Головна>Новини
КрНУ

Новини

Відрядження до Нью-Йорку д.і.н., проф. кафедри теорії, історії держави та права Капустян Ганни Тимофіївни
09.06.09
Мета відрядження до Нью-Йорку д.і.н., проф. кафедри теорії, історії держави та права Капустян Ганни Тимофіївни cтала участь у роботі 18-ї Міжнародної конференції «Вплив політики на довкілля та здоров`я людей» (організатор міжнародна організація World Information Transfer (WIT), яку визнає ООН) та участь у брифінгу «Політика продовольчої безпеки», організованого міжнародною організацією World Information Transfer (WIT) та Місією України в Організації Об`єднаних Націй. Відрядження тривало у період 10.04.09.-11.05.09. Підстава для відрядження – запрошення Голови міжнародної організації World Information Transfer (WIT) д-ра Х.К. Дурбак .Результати відрядження

Виступ з доповіддю «Морально-психологічні, соціальні наслідки голодомору-геноциду 1932-33 рр. в Україні» та участь у наукових дискусіях 18-ї Міжнародної конференція «Вплив політики на довкілля та здоров`я людей».


За особистою ініціативою доктора Христини Дурбак голови міжнародної організації World Information Transfer (WIT) , яку визнає ООН та Місії України в ООН , яку очолює Його Високоповажність п. Юрій Сергєєв була внесена пропозиція щодо проведення брифінгу «Політика продовольчої безпеки» в рамках роботи Комісії зі сталого розвитку при ООН, яка працюєє протягом травня цього року і робота якої присвячена обговоренню проблеми «Політика та сільське господарство». Брифінг відбувся 8 травня в Штаб-квартирі ООН. Вперше в історії України в ООН було надано слово історику-професіоналу професору Ганні Капустян, (а не політику), яка виклала суть проблеми про обставини, причини, механізми, наслідки Голодомору-геноциду 1932-1933 рр.українського народу на основі глибокого наукового дослідження із залученням матеріалів московських архівів, які містять документи прямих доказів щодо геноциду українського народу під час Голодомору 1932-1933 рр.


За період наукового відрядження було представлено наукове дослідження «Пам`ять 33-го кличе молодих: сповіді свідків і слово історика» у Колумбійському університеті, у Науковому Товаристві ім. Тараса Шевченка, серед учених Української Вільної Академії Наук, в Українському Інституті Америки, на зібранні Світової Федерації українських жінок – у Нью-Йорку, серед української громади у Гантері.


КрНУ