Головна>Новини
КрНУ

Новини

Підсумкова зустріч учасників Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України
06.03.19
5 березня 2019 року у залі виставкового центру ACCO International відбулася підсумкова зустріч учасників Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України. Захід був організований Британською Радою в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія).

Представники Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського ректор Загірняк Михайло Васильович та декан факультету економіки та управління Почтовюк Андрій Борисович були запрошені для участі.

Серед поважних гостей також були присутні Лілія Гріневич, Міністр освіти і науки України, Світлана Калашнікова, директор Інститут вищої освіти НАПН України, Саймон Вільямс, директор Британської Ради в Україні, Елісон Джонс, генеральний директор національної агенції Advance НЕ (Велика Британія).

У першій половині урочистого заходу зовнішній експерт Пет Кіллінглі презентувала звіт про головні досягнення та вплив програми на зміцнення потенціалу університетів. Захід відбувався за трьома секціями: “Лідерство в контексті вищої освіти. Особистий шлях лідера”, “Молоді лідери”, “Лідерство в університетській спільності”. Професор М. Загірняк прийняв активну участь в дискусії у третій секції.


Ректор КрНУ Михайло Загірняк, директор Інститут вищої освіти НАПН України Світлана Калашнікова, декан факультету економіки та управління Андрій Почтовюк


Ректор КрНУ Михайло Загірняк, модератор команди КрНУ в проекті Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України Жанна Таланова, декан факультету економіки та управління Андрій Почтовюк

КрНУ