Головна>Новини
КрНУ


Новини

Стажування та участь у Міжнародному тижні у Литві
13.03.19
З 03 по 10 березня 2019 року представники Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Інна Ховрак (кафедра обліку і фінансів) та Марина Білик (кафедра туризму) прийняли участь у Міжнародному тижні, що відбувся в Університеті прикладних наук (м. Вільнюс, Литва).

Для студентів економічного факультету Інна Ховрак провела курс лекцій «Соціальна відповідальність університету для збалансованого розвитку», а Марина Білик провела курс лекцій «Глобальні тенденції в галузі відновлюваної енергетики». В цілому, викладачі з понад 25 країн ділились досвідом та знаннями зі студентами та колегами.

Насичена та цікава програма Міжнародного тижня передбачала лекції, воркшопи, дискусії та ознайомчі візити до навчальних лабораторій. Протягом візиту вдалось провести робочі зустрічіта окреслити перспективи співпраці при розробці спільних міжнародних проектів у галузі освіти та науки. Інтенсивний Міжнародний тиждень залишив найкращі емоції та спогади для всіх учасників!

Також Інна Ховрак та Марина Білик отримали сертифікати про міжнародне стажування, яке проходило в два етапи. Під час дистанційного етапу основна увага була приділена таким питанням, як: навчання впродовж життя; якість освіти; академічна свобода; міжкультурне взаєморозуміння, громадянська активність та етична обізнаність; інформаційні технології та інтерактивна комунікація у навчальному процесі; інтеграція науки і практики. Під час другого етапу в Університеті прикладних наук було розглянуто питання економічного та соціального впливу університетів; міждисциплінарного та транскордонного співробітництва в рамках європейського законодавства; управління проектами в дослідницькому середовищі: інструменти та методи.


КрНУ