Головна>Новини
КрНУ


Новини

Академічна мобільність в рамках Еразмус +
08.04.19
13-21 березня 2019 року в рамках програми Еразмус+ перший проректор, проф. Никифоров Володимир Валентинович, завідувач кафедри туризму, проф. Труніна Ірина Михайлівна та ст. викл. кафедри маркетингу Пряхіна Катерина Андріївна відвідали Abertay University (Данді, Шотландія, Великобританія).

Програма академічної мобільності була досить насичена і включала ділові зустрічі, відвідування лекцій та практичних занять англійською мовою. Викладачі КрНУ здійснили зустріч з представниками міжнародного відділу задля окреслення перспектив двосторонньої співпраці університетів.

Протягом стажування викладачі відвідали лекції та практичні заняття з дисциплін: «Менеджмент проектів», «Стратегічний маркетинг», «Стратегічний менеджмент та лідерство», «Дослідження бізнесу». Ознайомилися з структурою академічних програм, обговорювали навчальні плани Університету Абертей та післядипломну освіту, обмінювалися найкращими практиками в оцінюванні та модерації студентської роботи.

Також під час візиту представники нашого університету провели зустрічі з деканом Школи бізнесу, права і соціальних наук проф. Мохамедом Браніне та завідувачем кафедри Бізнесу і управління Чарлі Малоун. Викладачі відвідали бібліотеку Університету Абертей, яка є сучасним універсальним відділом підтримки студентів - «Support Enquiry Zone (SEZ).

За результатами Никифоров В.В., Труніна І.М. та Пряхіна К.А. отримала сертифікати про участь в академічній мобільності (стажування) в рамках Еразмус + програми, KA107.

Отримані знання дозволять учасникам програми інтегрувати нові методики і сприяти кращому узгодженню викладання зі стандартами ЄС щодо якості вищої освіти. Під час робочих зустрічей була досягнута згода щодо продовження співпраці між Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського та Університетом Абертей в рамках Еразмус+ KA1 та KA2.
КрНУ