Головна>Новини
КрНУ

Новини

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Комп’ютерні системи та мережі»
02.05.19
17 - 19 квітня на базі кафедри комп’ютерних та інформаційних систем КрНУ пройшов ІІ тур всеукраїнської студентської Олімпіади «Комп’ютерні системи та мережі» зі спеціальності 123 – «Комп’ютерна інженерія». Даний захід п’ятий рік поспіль збирає кращих студентів зі всієї України.

В цьому році в Олімпіаді прийняло участь 56 учасників з 18 ЗВО країни. Учасників олімпіади привітав в.о. завідувача кафедри КІС проф. Гученко Микола Іванович. Він зазначив важливість даного заходу, побажав учасникам продемонструвати високий рівень знань, набути нового досвіду та отримати незабутні враження від перебування у місті Кременчук.


Голова журі к.т.н. Сидоренко В.М. ознайомив учасників Олімпіадизі складом журі та апеляційної комісій, побажав успішного виконання конкурсних завдань, віри у себе та перемоги.


Далі учасники Олімпіади розпочали роботу над виконанням конкурсних завдань.


Після завершення теоретичного (тестові завдання) та практичного (розрахунково-аналітичні завдання) туру Олімпіади для учасників була проведена екскурсія на Полтавський ГЗК.На підставі аналізу конкурсних робіт учасників, журі Олімпіади визначило переможців в особовому заліку Олімпіади:


Переможці Олімпіади були нагороджені цінними призами, наданими компаніями RiverSoft і Математика●Укр та дипломами. Нагородження призерів відбулося за участі представника компанії-спонсора River Soft Data - аналітика Костенка Павла Павловича.
Вітаємо переможців та дякуємо всім за участь і бажаємо плідного подальшого навчання!

Оргкомітет олімпіади

КрНУ