Головна>Новини
КрНУ


Новини

Візит делегації з Литви
18.05.19
Завдяки програмі академічної мобільності Erasmus+, з 12 по 18 травня 2019 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського перебувала делегація з Вільнюської Колегії/Університету прикладних наук (VIKO) м. Вільнюс (Литва) у складі:
- Андрій Садаускіс – проректор з економічних питань;
- Ріта Мартисене – заступник декана економічного факультету;
- Дангуоле Ігнатавічюте – Erasmus-координатор економічного факультету.

Насичена програма дозволила представникам делегації не лише провести лекції для студентів кафедр «Туризм» (зав. каф.: проф., д. е. н. Ірина Труніна) та «Облік і фінанси» (зав. каф.: доц., к. е. н. Валентина Глухова), а також провести зустрічі з колегамита обмінятись досвідом щодо сучасних методів дослідження і викладання. Представники делегації також мали можливість відвідати лабораторії університету та прийняти участь у Міжнародній конференції «Сучасна вища освіта: реалії, проблеми, перспективи».

В межах візиту відбулись офіційні зустрічі для представників делегації в Кременчуцькій міській раді та Міжнародному інформаційно-комунікаційному центрі імені князя Вітовта (КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Інститут розвитку Кременчука»). Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського на цих зустрічах представляли: Михайло Загірняк – проф., д.т.н., ректор; Андрій Почтовюк – проф., д.е.н. декан факультету економіки і управління; Інна Ховрак – доц., к.е.н., доцент кафедри обліку і фінансів; Марина Білик – асистент кафедри туризму.

Враховуючи плідну співпрацю між Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського та Університетом прикладних наук (VIKO), під час офіційних зустрічей представників литовської делегації з керівництвом університету було підписано Меморандум про співпрацю.

КрНУ