Головна>Новини
КрНУ
Новини

Вітаємо бакалаврів спеціальності 6.051401 «Біотехнологія» та 162 «Біотехнології та біоінженерія» з успішним захистом!
14.06.19
На кафедрі біотехнологій та біоінженерії 12–13 червня 2019 року відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалавра за спеціальністю 6.051401 «Біотехнологія» та 162 «Біотехнології та біоінженерія».

Теми дипломних проектів переважно були присвячені біотехнології виробництва харчових продуктів, а саме: хлібобулочних виробів, пива, кефіру, йогуртів, твердого сиру, ковбасних виробів, аквакультури рака тощо. Інші дипломні проекти охоплювали біотехнологічні виробництва кормових добавок для тваринництва, виробів фармакології та косметики, переробки біомаси відходів з отриманням вторинних енергоресурсів.

Під час захисту були присутні представники ПАТ «Кременчуцький міськомолозавод». Фахівці підприємства високо оцінили досягнення студентів під час виконання і захисту дипломних проектів та запропонували працевлаштування на підприємстві за фахом «Біотехнологія» для п’яти випускників – авторів найкращих дипломних проектів.

У подальшому кафедра біотехнологій та біоінженерії планує продовжити співпрацю з ПАТ «Кременчуцький міськомолозавод», у тому числі організацію спільних наукових проектів, проведення на базі підприємства виробничої та переддипломної практик студентів кафедри «Біотехнології та біоінженерія» з подальшим працевлаштуванням.

КрНУ