Головна>Новини
КрНУ
Новини

Академічна мобільність в рамках NAWA
26.06.19
5-12 червня у рамках програми академічної мобільності NAWA аспіранти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ) Алексеєва Юлія, Ковальчук Вікторія, Ноженко Вікторія, Чеботарьова Євгенія та Яцюк Ростислав відвідали факультет електротехніки Politechnika Biaіostocka (Польща).

Програма академічної мобільності була досить насичена і пердбачала офіційну зустріч з керівництво факультету, відвідування лабораторій та місцевих підприємств, презентації результатів наукових досліджень аспірантів КрНУ. На початку стажування пройшла зустріч учасників програми з деканом факультету, проф. Miroslaw Swiercz та його заступником з наукових досліджень проф. Boguslaw Butrylo.

Викладачами кафедр факультету було продемонстровано новітні наукові розробки та потенціал науково-технічної бази, зокрема, стан навчально-наукових лабораторій.

Організована екскурсія підприємствами Standard Motor Products Poland Ltd. з виробництва котушок запалювання та AC S.A., що виготовляють системи автогазу LPG і CNG для бензинових та дизельних двигунів дозволила ознайомитися з сучасними європейськими технологіями у промисловості.
Також аспіранти нашого університету представили матеріали своїх дисертаційних досліджень на спеціальному засіданні факультету електротехніки Politechnika Biaіostocka.
За результатами стажування учасники програми отримали сертифікати про участь в академічній мобільності в рамках програми NAWA.

Під час робочих зустрічей була узгоджена програма щодо продовження співпраці між Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського та Politechnika Biaіostocka в рамках програми NAWA та обговорені кроки щодо запровадження спільної програми подвійних дипломів. У вересні 2019 року очікується візит представників Politechnika Biaіostocka до нашого університету.
КрНУ