Головна>Новини
КрНУ
Новини

Науково-практичний семінар «Проблемні питання безпеки праці»
01.07.19
27 червня 2019 року на базі нашого університету було проведено науково-практичний семінар «Проблемні питання безпеки праці» за участю 26 підприємств міста та регіону. Семінар було організовано викладачами кафедри охорони праці, цивільної та промислової безпеки та Державною інспекцію Управління Держпраці у Полтавській області. З вступним словом і привітанням виступив перший проректор університету д.б.н., проф., Никифоров В. В.

На семінарі було розглянуто питання щодо змін у законодавстві з охорони праці, проаналізовано стан промислової безпеки на підприємствах машинобудівної та металургійної галузі та інші. На семінарі було заслухано доповіді начальника відділу Управління Держпраці у Полтавській області Гринюка В. А., головного інженера сектору розслідування, аналізу й обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці у Полтавській області Невмержицької В. Г. З доповіддю про практичні аспекти застосування інформаційної системи обліку й аналізу виробничого травматизму виступив д.т.н., в.о. завідувача кафедри охорони праці, цивільної та промислової безпеки доц. Сукач С. В. Семінар завершив свою роботу співбесідою з представниками підприємств обговоренням загальних питань з охорони праці у режимі «запитання-відповідь».

Результатом семінару стало підписання договору про співпрацю між нашим університетом та Управлінням Держпраці у Полтавській області та впевненістю, що підписання цього документу дасть потужний поштовх для плідної партнерської діяльності промисловості Кременчуцького регіону і науковців нашого університету в питаннях безпеки праці.


КрНУ