Головна>Новини
КрНУ
Новини

Чеміонат України з городкового спорту
23.07.19
З 28 червня по 2 липня у м. Кременчуці проводилися змагання чемпіонату України з городкового спорту серед чоловіків, жінок та юніорів. Всього було 48 учасників із яких 18 жінок.

Участь у змаганнях приймали команди Вінницької, Львівської, Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Чернігівської областей та м. Києва. В особистих змаганнях серед чоловіків перше та друге місця посіли заслужені майстри спорту України Євтушенко Володимир та Шильников Антон з м. Києва. Третє місце майстер спорту з м. Харкова – Шабанов Валерій.

У командних змаганнях перемогли кияни, на другому місці Вінницька область, а на третьому Харківська область. Команда Полтавської області посіла 4 місце.

Серед юніорів в особистих змаганнях переміг Мельник Максим з м. Гайворон, Кіровоградської області, на другому Срібний Роман з м. Києва, а на третьому студент Кременчуцького національного університету Вадурін Кирило з факультету електроніки та комп’ютерної інженерії.

В особистих змаганнях серед жінок перше та друге місця посіли триразові чемпіонки Світу, майстри спорту із Кременчука: Захарова Альона з особистим рекордом – працівник ПП «Лукас» та доцент кафедри автоматизації та інформаційних систем Кременчуцького національного університету Коваль Світлана. Третє місце посіла дворазова чемпіонка Світу, майстер спорту Дрешель Альона з м. Києва. На четвертому - чемпіон Світу, майстер спорту Весеніна Світлана, ветлікар з м. Кременчука. Всі вони є членами збірної команди України. Ще одна кременчужанка Ляшенко Наталя посіла 5 місце.

В командних змаганнях впевнену перемогу здобула команда Полтавської області за яку виступили вищесказані кременчуцькі спортсменки, яких тренує заслужений тренер України, доцент кафедри «Здоров’я людини та фізичного виховання» КрНУ Севрюк Микола Петрович. Він же і тренер збірної жіночої команди України. На другому місці команда м. Києва, а на третьому Кіровоградської області.

На відкритті змагань були присутні: від міськвиконкому провідний спеціаліст відділу молоді та спорту Шаповалов Олег Григорович, ректор КрНУ, професор Загірняк Михайло Васильович та віце президент федерації городкового спорту України Євтушенко Володимир Григорович, які відмітили хорошу підготовку городкових майданчиків наданих для проведення змагань національним університетом імені Михайла Остроградського і концертної програми підготовленої капітаном команди Полтавської області та збірної команди України Світланою Коваль.

Бажаємо подальших успіхів нашим спортсменам та їх тренеру, а також спортивного довголіття і успіхів в роботі та навчанні.


КрНУ