Головна>Новини
КрНУ
Новини

Візит представників Університету науки і технологій Хуарі Бумедьен у м. Алжір до КрНУ
15.08.19
15 серпня 2019 року відбувся робочий візит представників найбільшого алжирського закладу вищої освіти Університету науки і технологій Хуарі Бумедьен у м. Алжір (Universitй des sciences et de la technologie Houari-Boumediene, USTHB). Делегацію очолював завідувач кафедри машинобудування механіко-технологічного факультету USTHB проф. Хамоуда Халед (Pr. HAMOUDA Khaled).

На зустрічі з ректором КрНУ проф. М. В. Загірняком сторони обговорили шляхи досягнення наукових та практичних результатів щодо розбудови співпраці між двома університетами у галузі науки, освіти та культури.

Сторони домовились узгодити та підписати до кінця року угоду про співробітництво між КрНУ та USTHB. В рамках угоди ЗВО-партнери планують: залучати один одного до участі у міжнародних наукових проектах; здійснювати співпрацю у сфері наукових публікацій; спільно організовувати наукові конференції та семінари; сприяти академічним обмінам; розпочати набір алжирських громадян до магістратури та аспірантури Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
КрНУ