Головна>Новини
КрНУ
Новини

УНІВЕРСИТЕТ ЩИРО ПРИВІТАВ ПЕРШОКУРСНИКІВ 2019 РОКУ
03.09.19
Мелодією гімну студентства «Гаудеамус» розпочалася "Посвята в студенти" 2 вересня в актовій залі університету. Стенд із зображенням М.В. Остроградського прикрашав сцену та нагадував молоді про високий рівень наукової школи КрНУ. Студенти-першокурсники, викладачі та батьки не залишили вільних місць у залі. Панувала хвилююча і водночас урочиста атмосфера.

На свято завітав міський голова Віталій Олексійович Малецький зі своїми заступниками. Почесну президію у складі провідних науковців вузу очолив ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського - Михайло Васильович Загірняк.

За традицією навчальний рік було розпочато державним гімном та внесенням прапору України та прапору університету. Почесну місію внести прапори було надано кращим студентам, активістам, стипендіатам міської ради та Президента України.

Зі щирими напутніми побажаннями та привітаннями до першокурсників зверталися ректор КрНУ, міський голова, заступник декана факультету економіки та управління, голова студентської профспілки.

Хвилююча мить вручення символичного ключа до знань та студентського квитка директором Інституту електромеханіки, енергозбереження та систем управління Олексієм Петровичем Чорним не залишила байдужим гостей.

Першокурсники у свою чергу присяглися дбати про добре ім’я своєї Альма-матер, примножувати її досягнення, наполегливо здобувати знання та професійні вміння. Вперше для них прозвучав гімн Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у виконанні учасників Народної вокальної студії КрНУ «Домінанта».

Зі святковим короваєм радо прийняли до великої студентської родини цьогорічних першокурсників. Учасники творчих колективів привітали новачків танцями та піснями.
КрНУ