Головна>Новини
КрНУ
Новини

23-тє засідання Програмного комітету «Малі та середні підприємства. Доступ до фінансових ризиків»
24.09.19
11 вересня 2019 року у місті Брюссель, Бельгія, відбулось 23-тє засідання Програмного комітету «Малі та середні підприємства. Доступ до фінансових ризиків». Доцент кафедри обліку і фінансів Ховрак І.В. прийняла участь у засіданні у якості експерта від України.


На засіданні було обговорено стан та перспективи реалізації пілотного проекту Європейської Інноваційної Ради, Робочої Програми «Інновації в МСП» та Робочої Програми «Доступ до ризикового фінансування», а також представлено звіт проекту INNOSUP щодо створення кластерних проектів для нових ланцюгів промислової вартості.

24-26 вересня 2019 року у Брюсселі відбудуться Європейські дні досліджень та інновацій. Планується обговорення наступних тем: стратегічне планування в дослідженнях та інноваціях ЄС, сталий розвиток та інновації, інтелектуальна власність, технологічне лідерство в галузі відновлюваних джерел енергії та енергоефективності, здорове середовище та здорові люди, збереження цінностей ЄС, інтеграція соціальних та гуманітарних наук, наукова дипломатія, соціально-економічні перетворення у Європі, соціальні інновації.

В результаті, учасники засідання обмінялися досвідом, ідеями щодо успішних прикладів підтримки МСП, обговорили актуальні проблеми і виклики, шляхи їх подолання.


КрНУ