Головна>Новини
КрНУ


Новини

Cвяткування Всесвітнього Дня туризму у КрНУ
29.09.19
В рамках злиття кафедр «Маркетинг» та «Туризм» на початку навчального року було створено нову кафедру «Бізнес адміністрування, маркетингу і туризму».

З цього приводу викладачами і студентами новоутвореної кафедри 26 вересня до святкування Всесвітнього Дня туризму було організовано квест-гру «Відпочивай активно!» на туристичній базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

В квест-грі взяли участь команди 1, 2 та 3 курсів обох спеціальностей, а також викладачі. Головна мета заходу – об’єднання інтересів та зусиль студентів і викладачів спеціальностей 075 Маркетинг та 242 Туризм до активного і водночас цікавого відпочинку. Командам необхідно було зорієнтуватися на місцевості за допомогою Google карти та проявити оригінальність ідей і винахідливість, продемонструвати неабиякий розум і кмітливість, розв’язуючи найрізноманітніші завдання квесту. Переможцем стала команда, яка швидко і правильно виконала всі завдання. Наостанок всіх учасників чекав смачний, дружній обід.

Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку студентам-організаторам квест-гри: Романюку Богдану, Глушковій Ользі та Житній Єлизаветі.

Сподіваємося, що започаткована традиція буде і надалі об’єднувати студентів і викладачів, як в навчанні, так і в проведенні активного дозвілля.
КрНУ