Головна>Новини
КрНУ
Новини

Міжнародна наукова IEEE конференція «Modern electrical and energy systems»
30.09.19
23-25 вересня у КрНУ відбулася Міжнародна наукова IEEE конференція «Modern electrical and energy systems» (MEES`19). Учасниками конференції стали науковці з 10 країн світу: Китаю, Чехії, Словенії, Словаччини, Франції, Ірану, Іорданії, Польщі, Марокко з понад 30 закладів освіти, промислових та наукових установ. Всього у роботі наукового форуму взяли участь більше 140 учасників. У процесі спілкування науковців та представників промисловості України та закордону обговорювалися важливі питання сучасної промислової електроніки, електромеханіки, моделювання в електротехніці, інженерінгу електричних та енергетичних систем, електротехнічної світи та освітніх технологій; аналізувалися сучасні тенденції в розробці напівпровідникових приладів та перетворювачів, застосування інтелектуальних систем в електроенергетиці.

Якість матеріалів конференції було забезпечено прискіпливим зовнішнім рецензуванням, перевіркою на плагіат, визначенням наукової новизни та практичної значущості. У результаті було відібрано 131 статтю.

Робота конференції, робоча мова якої була англійська, розпочалася пленарним засіданням. З вітанням до учасників конференції звернулись Голова Програмного комітету конференції, ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України,д.т.н., професор Загірняк. М. В. та перший віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко. У доповідях професора Анджея Кравчика (Польща), професора Олександра Бешти (Дніпровська політехніка, м. Дніпро, Україна) доцента Андрія Гладиря(КрНУ) було представлено найновіші тенденції у розвитку бездротового зв’язку, охарактеризовано виклики електричної мобільності та розкрито можливості професійного вдосконалення науковців за допомогою участі у міжнародних програмах і проектах.

Результати проведених досліджень були представлені авторами під час секційних засідань (23 вересня) та стендових доповідей (24-25 вересня).Було заслухано 18 секційних наукових доповідей

Робота секції. Головуючі професор А.Кравчик (Польща) і доцент В. Прус (КрНУ)

24-25 вересня у фойє головного корпусу були представлені понад сто стендових доповідей.

У ході проведення заходу було організовано екскурсію на Кременчуцьку ГЕС (м. Світловодськ), де гості конференції ознаймилися з процесами та обладнанням для генерування електроенергії.

Підсумки роботи були підведені на заключному пленарному засіданні директором ІЕЕСУ КрНУ, головою оргкомітету професором О. Чорним та проректором КрНУ, доцентом С. Сергієнком. Учасникам конференції за результатами їх доповідей були презентовані сертифікати.


За відгуками гостей, конференція пройшла вдало. Оргкомітет працює над впорядкуванням матеріалів та виданням збірки наукових праць,які будуть видані в електронному вигляді і надіслані для включення до цифрової електронної бази IEEEXplore Digital Library, а згодом до Scopus та Web of Science.


Фото учасників конференції

КрНУ