Головна>Новини
КрНУ
Новини

Відбувся щорічний тренінг для нових активістів різних курсів КрНУ
04.10.19
3 жовтня студентським профкомом був організований і проведений щорічний тренінг для нових активістів різних курсів на базі відпочинку університету. Ідея заходу полягала в тому, щоб виявити лідерські якості студентів, розвинути вміння довіряти та працювати в команді.

Спочатку було проведено знайомство один з одним, після чого студентів поділили на команди. Кожна з груп мала різні завдання, які мали бути пройдені за певний час. Завдання були спрямовані на формування і розвиток навичок командної роботи, формування командного духу та отримання заряду позитивного настрою.

Учасники проявили неабияку винахідливість і кмітливість під час проходження як психологічних, так і спортивних завдань. Змагаючись, краща команда отримувала солодкий подарунок. А деякі студенти знайшли в собі лідера.

Наприкінці тренінгу учасники здружилися, підтримували та допомагали один одному. Після заходу всі студенти – активісти були запрошені до столу, щоб відновити сили. Незважаючи на те, що учасники цілий день проходили завдання, усі повернулися додому з гарним настроєм і позитивними емоціями і готовими надалі бути активними.


КрНУ