Головна>Новини
КрНУ

Новини

Відрядження декана факультету управління Почтовюка А.Б. до Університету Матея Бела (м. Банска Бистриця, Словаччина)
09.07.09
24-29 червня 2009 року декан факультету управління Почтовюк А.Б. здійснив робочий візит до Університету Матея Бела (м. Банска Бистриця, Словаччина), що проходив у рамках діючої двосторонньої угоди про співпрацю.
Підстава для відрядження – запрошення заступника декана природничого факультету Пітера Альберта.
Перебуваючи у відрядженні Почтовюк А.Б. спільно з проф. Підліснюк В.В., провів зустріч з деканом економічного факультету Марією Урамовою, заступником декана економічного факультету Петером Кріштофіком та заступником декана факультету політичних наук Яном Купером.
У результаті цих зустрічей 29 червня 2009 р. була підписана двостороння угода про співпрацю між факультетом управління КДПУ імені Михайла Остроградського та економічним факультетом Університету Матея Бела.
Ця угода відкриває шлях до широкого співробітництва між вищезгаданими факультетами, зокрема:
– Обмін навчальними та науковими програмами.
– Взаємний обмін викладачами і студентами для удосконалення викладацької діяльності.
– Обмін досвідом науково-виробничої діяльності.
– Проведення спільних досліджень в сферах, що викликають взаємну зацікавленість, співробітництво за обраними науково-дослідними проектами.
– Загальна підготовка й опублікування монографій, навчальних посібників і науково-методичних робіт; обмін навчальними матеріалами і спеціальною літературою.
– Організація і проведення спільних наукових і методичних конкурсів, виставок, конференцій та інших науково-методичних і культурних заходів.
– Обмін інформацією про значні міжнародні конференції та симпозіуми.
– Спільна участь у міжнародних програмах.
– Опублікування статей і тез студентів та викладачів у збірниках і журналах. Також була досягнута домовленість між факультетом управління та політичним факультетом про підписання договору про співпрацю в майбутньому.


(справа наліво - координатор договору проф. Підліснюк В.В., декан факультету управління КДПУ Почтовюк А.Б., декан економічного факультету Марія Урамова, заступник декана економічного факультету Петер Кріштофік)


(справа наліво - заступник декана факультету політичних наук Ян Купер, декан факультету управління КДПУ Почтовюк А.Б., проф. Підліснюк В.В.)


(справа наліво - декан факультету управління КДПУ Почтовюк А.Б., проф. Підліснюк В.В., заступник декана факультету політичних наук Ян Купер).

КрНУ