Головна>Новини
КрНУ
Новини

Святкування Хеловіну у КрНУ
01.11.19
У четвер, 31 жовтня в КрНУ був проведений детективний квест приурочений до міжнародного свята Хеловін, який був організований студентським профкомом.

Зареєстрованих команд-учасниць на момент початку квесту налічувалось 7. Кожна з команд відгадувала завдання, щоб розплутати низку подій, які за сценарієм відбулися у вечір Хеловіну в університеті. Кожна команда-учасниця обирала по одному представнику, який піде на певну точку, щоб знайти всі факти, які потім допоможуть решті команди перемогти у квесті. В кінці команди повинні були вирішити остаточну хронологію подій, що і принесе їм перемогу.

Окрім розважальних цілей, квест носив змагальний характер. Переможці конкурсу обиралися за точністю встановлення хронології подій створеного сценарію. Найточніше з поставленою задачею впоралась команда підназвою «ГОСТ Бастерс» (ФПГіСН) та отримала сертифікат на відвідування кафе.

Друге місце поділили команди «Команда №7»(ФЕКІ) та команда «Диско Супер Стар» (ІМіТ). Усі команди проявили себе уважними і розумними та були нагороджені солодкими призами.
КрНУ