Головна>Новини
КрНУ
Новини

Зустріч студентів КрНУ з волонтерами Європейського корпусу солідарності
07.11.19
5 листопада 2019 року у приміщенні у приміщенні Українсько-польського центру науки, освіти і культури КрНУ відбулася зустріч студентів КрНУ з волонтерами Європейського корпусу солідарності (ЄКС), які прибули до нашого міста в рамках програми Еразмус+.

Проект ЄКС є ініціативою Європейського Союзу, яка створює можливості для молодих людей добровільно працювати або брати участь в міжнародних проектах, що приносять користь громадам, сприяє зміцненню єдності, солідарності, демократії та громадянської активності в Європі Проект Європейський корпус солідарності доступний і для громадян України.

Волонтери прибули до Кременчука в жовтні, і до літа 2020 року працюватимуть в громадській організації «Європейський клуб», яка здебільшого зосереджена на інформальній освіті, правах людини та розвитку громадянського суспільства.

В рамках зустрічі волонтери представили кременчуцьким студентам інформацію про свою діяльність в Кременчуці, розповіли про можливості долучатися до міжнародних грантових програм, анонсували відкриття з листопада-грудня 2019 року гуртків з вивчення польської та німецької мови на базі Українсько-польського центру науки, освіти і культури нашого університету (вул. Першотравнева, 21, навчальний корпус № 7, ауд. 7121).

КрНУ